Paweł Bronikowski

We are not just the consultants. We are the achievers! 

πRebels to agencja butikowa specajalizująca się w realizacji kampanii efektywnosciowych i marketing automation. Marketing jest dla nas dziedziną sztuki, bo dobra komunikacja, niezależnie od formy zasługuje na miano dzieła. Podstawowym i najważniejszym narzędziem, z którego korzystamy w pracy, to mózg! Przygotowując strategię komunikacji dla twojej marki, od samego początku będziemy korzystać z danych, bo nasze działania na każdym etapie są policzalne z dokładnością do wielu miejsc po przecinku, tak jak w przypadku liczby π! Nasz marketing to nie tylko piękne realizacje, przede wszystkim nasz marketing to dokładne estymacje zasięgów, liczby pozyskanych leadów marketingowych, optymalnej drogi zakupowej klienta i zysku! Mamy obsesje na punkcie data-driven. We are not just the consultants. We are the achievers! 

Paweł Bronikowski

CEO PiRebels

Dorota Bronikowska

Klienci, którzy nam zaufali:

 
 

LINKEDIN ADS

Pozwólcie, że zamienimy komunikację i reklamy na Linkedin w opłacalny i skalowalny kanał pozyskiwania wartościowych leadów dla Waszej firmy. Kampanie na Linkedin są nieco droższe niż w innych kanałach, za to pozwalają dotrzeć do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców na podstawie kryteriów dotyczących firm i użytkowników.

FACEBOOK ADS

Wbrew pozorom Facebook jest świetnym kanałem pozyskiwania wartościowych leadów w branży IT. Umożliwia szczegółowe targetowanie po zainteresowaniach konkretną technologią i dla tego reklama na facebook jest piekielnie skuteczna. Nasze doświadczenie w tym portalu i branży pozwoli zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy.

MARKETING AUTOMATION

Pozyskiwanie leadów jest proste, łatwe i przyjemne! Zabawa zaczyna się na kolejnych etapach procesu zamiany leadów w zyskownych klientów. Niezbędny w tym procesie jest dobry system marketing automation i opracowanie dobrego systemu scoringowego, pozwalającego ocenić potencjał klienta na wczesnych etapach lejka sprzedazowego.

SZKOLENIA

Prowadzimy również szkolenia, o skomplikowanych sprawach potrafimy mówić prostym i zrozumiałym językiem. Przygotujmy Twój zespół marketingowo-sprzedażowy do skutecznego pozyskiwania klientów we wszystkich cyfrowych kanałach.