318600

Wyświetleń reklam

4855

Wizyt na stronie

620

Uczestników konferencji

Check Point Software Technologies Ltd. jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa dla rządów i korporacji na całym świecie. Od 1993 roku wyposaża Klientów w bezkompromisową ochronę przeciw wszystkim typom zagrożeń, przy jednoczesnej konsolidacji i obniżaniu kosztów. 

Rozwiązania Check Point chronią klientów przed cyberatakami dzięki najlepszej na rynku wykrywalności złośliwego oprogramowania, ransomware i innych typów ataków. Check Point oferuje wielopoziomową architekturę, która chroni firmowe usługi w chmurze, sieci oraz urządzenia mobilne. Co więcej, posiada najbardziej wszechstronny i intuicyjny panel sterowania bezpieczeństwem.

Projekt

Check Point Secure

Klient

Check Point Software Technologies LTD 

Nasza rola

Organizacja i promocja konferencji

Check Point Secure

Check Point Secure to polska edycja konferencji, która odbywa się co roku w różnych miejscach na świecie. Od wielu lat cieszy się dużym uznaniem w polskim środowisku ekspertów bezpieczeństwa IT. Jest w całości poświęcona tematyce cyber-zagrożeń i ochrony systemów informatycznych. To doskonała okazja, aby poznać nowości techniczne w ofercie Check Point oraz posłuchać ekspertów praktycznie zajmujących się różnymi aspektami bezpieczeństwa IT, zadać im pytania i wymienić się doświadczeniami. W 2020 roku po raz pierwszy konferencja odbywała się wyłącznie online.

Po raz pierwszy miałam okazję zrobić z Wami imprezę online i to był dobry wybór, bo konferencja została przygtowana bardzo dobrze. Nie mieliśmy nikogo kto w sposób przemyślany i profesjonalny zająłby się promcją i pozyskał tak dużo wartościowych leadów.

Katarzyna TomaszewskaKatarzyna Tomaszewska - Field Marketing Manager Poland & Greece+

Cel strategiczny

Dotarcie do specjalistów cyberbezpieczeństwa i przedstawienie im portfolio produktowego Check Point. 

Wysoki poziom specjalizacji w IT powoduje, że osoby decyzyjne często nie posiadają wystarczającej wiedzy, pozwalającej wybrać najlepsze rozwiązanie. Zanim powierzą bezpieczeństwo teleinformatyczne swoich przedsiębiorstw partnerom technologicznym muszą nabrać niezachwianego przekonania, że technologia, którą zamierzają wykorzystać jest niezawodna i stoją za nią kompetentni ludzie. Jednym z najlepszych sposobów na edukowanie rynku i zaprezentowanie portfolio produktowego jest organizacja wydarzeń podnoszących kompetencje zawodowe specjalistów IT i budujących zaufanie wśród decydentów. Jest to również najlepszy sposób na generowanie wartościowych leadów.

Osiągnięte KPI

59
Open rate kampanii in Mail (Linkedin)
51584
Zasięg (Unique User)
13
Współczynnik konwersji (Rejestracje)

Nasza Rola

  • Zorganizowanie konferencji cyberbezpieczeństwa w czasie obostrzeń związanych z pandemią.
  • Impresariat – doradztwo i realizacja.
  • Organizacja pracy studia i streamingu.
  • Przeszkolenie prelegentów z wystąpień publicznych przed kamerą.
  • Przygotowanie strony internetowej oraz systemu rejestracji zgodnego z RODO.
  • Promocja konferencji i pozyskanie minimum 500 uczestników, specjalistów cyberbezpieczeństwa.
  • Obsługa profili Check Point w mediach społecznościowych, przygotowanie i publikacja specjalistycznego kontentu.
  • Zorganizowanie networkingu online oraz grywalizacja w formie quizu dla uczestników konferencji.
  • Przygotowanie materiałów wideo z konferencji.

Po doświadczeniach z innymi firmami byłam pozytywnie zaskoczona poziomem profesjonalizmu organizacji imprezy online. Każda minuta wydarzenia była rozpisana, każdy członek zespołu dokładnie wiedział co ma robić. Prelegenci czuli się zaopiekowani. Jestem mile zaskoczona Waszym doświadczeniem w branży IT, bo to jest bardzo specyficzna branża.

Katarzyna TomaszewskaKatarzyna Tomaszewska - Field Marketing Manager Poland & Greece+

We are not just the consultants. We are the achievers!

Marzena Ciania

Marzena Ciania

Producent

Kompleksowo organizuję imprezy firmowe, również online. Moi klienci mogą zawsze liczyć na realizację projektów, w określonym budżecie i czasie. Ogromnym zaszczytem jest zaufanie, którym obdarzają mnie klienci. Od A do Z organizuję konferencje: od rezerwacji hoteli, gastronomii, przygotowania materiałów, oprawy merytorycznej i artystycznej.

Paweł Bronikowski

Paweł Bronikowski

Growth Hacker

Doradzam firmom jak efektywnie pozyskiwać leady, a kontakty zamieniać w klientów. Prowadzę kampanie efektywnościowe na facebook, linkedin i w google oraz wdrażam w firmach oprogramowanie klasy marketing automation.

Pozyskaliśmy 620 leadów – specjalistów cyberbezpieczeństwa w 2 tygodnie!

Kanały komunikacji:

facebook ads
linkedin ads
google ads
niebezpiecznik
Paweł Bronikowski

Author Paweł Bronikowski

Doradzam firmom jak efektywnie pozyskiwać leady, a kontakty zamieniać w klientów. Z pracownikami uczestniczącymi w projekcie wypracowuje strategię i taktykę działania oraz koordynuję cały proces do czasu zdobycia przez zespół niezbędnych kompetencji. Skuteczność procesu konsultingowego, który oferuję klientom, jest sprawdzona i potwierdzona rekomendacjami zarówno kadry managerskiej, jak i pracowników z pierwszej linii frontu. Proces jest realizowany w systemie blended learning (częściowo offline, a częściowo online).

More posts by Paweł Bronikowski

All rights reserved Salient.